Skip to main content
 • Konta osobiste

  Konta osobiste

  MOBILNY RACHUNEK PŁATNICZY

  Pracujesz, studiujesz czy jesteś na emeryturze – jesteś u siebie. Twoje pieniądze też.

  Dlaczego warto?

  0 zł za prowadzenie konta – jeśli zapewnisz wpływ na rachunek min. 500 zł*
  0 zł za krajowe przelewy internetowe w złotych**
  0 zł za kartę Visa - jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe na minimum 300 zł miesięcznie***
  0 zł za wypłaty z bankomatów Banku, innych banków spółdzielczych i Planet Cash
  z aplikacją mobilną MójBSmobilnie, kartą zbliżeniową VISA, płatnościami mobilnymi (Apple Pay, Google Pay, BLIK, Garmin Pay, FitBit Pay)
  z możliwością potwierdzania tożsamości online poprzez profil zaufany

  Sprawdź pełną Taryfę opłat i prowizji dostępną w zakładce OPŁATY I PROWIZJE

  Opłata wynosi 0 zł w przypadku, gdy suma wpływów środków w danym miesiącu kalendarzowym wyniosła co najmniej kwotę określoną w Taryfie opłat i prowizji oraz w przypadku, gdy rachunek prowadzony jest dla osoby małoletniej lub ubezwłasnowolnionej. Wpływ na rachunek rozumiany jest jako wszystkie uznania rachunku za wyjątkiem przelewów między rachunkami własnymi.

  ** Dotyczy przelewów realizowanych w systemie bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, z wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, SORBNET oraz przelewów zagranicznych (przekazy) lub przelewów krajowych w walucie obcej do banków krajowych.

  ***  Opłata za kartę VISA  pobierana jest w przypadku braku transakcji bezgotówkowych na kwotę określoną w Taryfie opłat i prowizji dokonanych kartą debetową i rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Jeśli rachunek prowadzony jest dla osoby małoletniej lub ubezwłasnowolnionej – opłata pobierana jest zgodnie z zapisami Taryfy opłat i prowizji w przypadku braku przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową dokonanej i rozliczonej w danym miesiącu kalendarzowym.

  Bank Spółdzielczy w Świerklańcu

  ul. 3 Maja 33
  42-622 Świerklaniec
  tel. 32 284 48 48
  tel./fax 32 284 43 13
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Znajdziesz nas też tutaj