Płatności mobilne

 • Oczekujesz nowoczesnych rozwiązań, nie rozstajesz się ze swoim smartfonem i chcesz używać go również do płacenia? W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze rodzaje płatności mobilnych: Apple Pay i Google Pay.

  Nie potrzebujesz już tradycyjnego portfela aby wybrać się dokąd chcesz – nasze płatności mobilne podążą za Tobą. Używając telefonu lub inteligentnego zegarka płacisz online w Internecie lub zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych. Nowocześnie i wygodnie z Twoim Bankiem Spółdzielczym.

  Płatności mobilne to wygoda w zasięgu ręki. Wystarczy zbliżyć urządzenie z wybraną aplikacją do terminala, aby dokonać płatności. O bezpieczeństwo nie musisz się martwić. Potwierdzasz płatność za pomocą kodu PIN lub odcisku palca.

 • apple pay

 • google pay

 • garmin pay

 • fitbit pay

 • BLIK w aplikacji mobilnej Banku MójBSmobilnie ... i już! Płacisz i wypłacasz - bez karty i bez portfela

  Zapłać za zakupy i usługi w internecie

  Wygodnie i szybko jak nigdy dotąd.

  Zapłać za zakupy w sklepie

  Brak portfela to już nie problem.

  Wypłacaj pieniądze w bankomacie[1]

  Bez wyciągania karty bankowej.

  A już wkrótce …

  Przesyłaj pieniądze na numer telefonu

  To łatwiejsze niż wpisanie numeru konta.

  Jak zacząć? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją!

  1. Pobierz aplikację MójBSmobilnie ze sklepu Google Play lub App Store.
  2. Uruchom usługę BLIK w aplikacji MójBSmobilnie: zaakceptuj Regulamin i wybierz rachunek do obsługi usługi (rachunek bieżący)[2],
  3. Wybierz ikonę BLIK i zacznij korzystać z BLIKA![3]

   

  [1] Zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji bankowych Banku Spółdzielczego w Świerklańcu prowizja za wypłaty gotówki realizowane przy pomocy usługi BLIK wynosi 5,00 zł od transakcji.

  [2] Zalecamy wybieranie do obsługi BLIKa rachunku bieżącego, w przypadku wskazania rachunku oszczędnościowego, przypominamy, iż zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji bankowych Banku Spółdzielczego w Świerklańcu opłata za transakcje wynosi 0 zł wyłącznie dla pierwszej transakcji obciążającej rachunek

  [3] Wartość limitu transakcyjnego domyślnie wynosi 500 zł dziennie, a limit maksymalny 5.000 zł dziennie. Limit ten można zmienić w systemie bankowości elektronicznej eBankNet w zakresie od 0 zł do 5.000 zł.